10x hapjes in een glaasje

Lekker makkelijk recept voor Hapje met scampi en appel, simpel snel amuse hapje in een glaasje voor tijdens de feestdagen. Klaar in amper 20min dus perfect voor je kerstmenu en om je kerstdiner te starten. Heerlijk gebakken appeltjes met wat kerrie - Curry en gebakken scampi's en wat zure room.

10x hapjes in een glaasje, want een amuse hapje in een glaasje dat hoort nu eenmaal bij de feestdagen. Ik geef je tien super makkelijke receptjes die klaar zijn amper 10, 15 of 20min. Bovendien kan je ze allemaal op voorhand maken of voorbereiden. Perfect dus voor je kerstmenu! Receptjes die uitblinken in hun eenvoud en smaak. Met heel simpele ingrediënten toveren we enkele pareltjes op tafel zonder het jezelf moeilijk te maken.

Tien heel verschillende hapjes dus voor ieder wat wils. Ja, natuurlijk is er ook een garnalencocktail want dat hoort nu eenmaal bij de feestdagen. Maar ook een heerlijke variant met kip & mango. Of wat dacht je van een originele vitello tonnato in een glaasje of carpaccio in een glaasje. Kortom heel veel keuze om je kerstmenu feestelijk te starten.

TIP! Je kan deze hapjes ook perfect als voorgerecht serveren. Dan kan je best de hoeveelheden verdubbelen.

Nog meer hapjes inspiratie nodig voor je kerstmenu? Check dan zeker ook even deze receptjes. Of wil je nog meer inspiratie voor je kerstdiner? Ga dan zeker ook even deze super simpele recepten ontdekken.

Garnalen cocktail

Lekker makkelijk recept voor Garnalen cocktail, een simpel feestelijk hapje of voorgerecht voor tijdens de feestdagen. Je kerstdiner starten met een garnalencocktail is altijd feest. Serveer dit eenvoudig receptje in een glaasje. Kan ook ideaal als borrelhapje of aperitiefhapje. Makkelijk op voorhand te maken.

De klassieker bij uitstek die tijdens de feestdagen eigenlijk niet mag ontbreken. Zo simpel maar het blijft toch zo lekker. Iedereen heeft zo zijn eigen recept hiervoor. Dit is de Elien’s Cuisine versie met de nodige grijze garnalen en een eitje mag zeker ook niet ontbreken.

Het receptje kan je hier vinden.

Kip Cocktail met mango

Lekker makkelijk recept voor Kip cocktail met mango, simpel en snel amuse hapje in glaasje perfect voor de feestdagen. Een aperitiefhapje klaar in amper 20min en eenvoudig op voorhand kan maken. Ideaal voor je kerstmenu en kerstdiner mee te starten. Glaasjes met gebakken kip, mango en een licht currysausje.

Dit jaar geen zin in de klassieke garnalencocktail. Ga dan eens voor deze frisse lichte kip cocktail met mango. Ook weer een simpel en snel hapje in een glaasje dat je volledig op voorhand kan maken. Perfect dus voor je op feestmenu. We combineren hier stukjes kip, mango, groentjes en een fris kerrie-yoghurtsausje.

Het receptje kan je hier vinden.

Krokante scampi’s met curry mayonaise

Lekker makkelijk recept voor Krokante scampi's met curry mayonaise, simpel snel amuse hapje in een glaasje voor tijdens de feestdagen. Klaar in amper 20min dus perfect voor je kerstmenu en om je kerstdiner te starten. Heerlijke krokante gefrituurde scampi's met een fris lichte curry dip.

Heerlijke krokante gefrituurde scampi’s met een fris lichte curry dip. Een hapje klaar in amper 20min, origineel, super feestelijk, enorm simpel om te maken en super lekker.

Het receptje kan je hier vinden

Vitello Tonnato in een glaasje

Lekker makkelijk recept voor Vitello Tonnato in een glaasje, simpel snel amuse hapje in een glaasje perfect voor je kerstmenu. Eenvoudig, klaar in amper 15min en eenvoudig op voorhand te maken. Feestelijk dus ideaal voor je kerstdiner te starten.

Het klassieke voorgerecht omgetoverd in een origineel feestelijk hapje in een glaasje. Klaar in amper 15min, op voorhand te maken en gewoon heerlijk van smaak. Dat willen we toch tijdens de feestdagen!

Het receptje kan je hier vinden

Hapje met scampi en appel

Lekker makkelijk recept voor Hapje met scampi en appel, simpel snel amuse hapje in een glaasje voor tijdens de feestdagen. Klaar in amper 20min dus perfect voor je kerstmenu en om je kerstdiner te starten. Heerlijk gebakken appeltjes met wat kerrie - Curry en gebakken scampi's en wat zure room.

Scampi, appel en wat kerriepoeder … wat een heerlijke combinatie! Dit super simpele hapje is klaar in amper 15min. Een amuse dat uitblinkt in zijn eenvoudig en smaak. En je hebt er niet veel ingrediënten voor nodig. Perfect voor je kerstmenu!

Het receptje kan je hier vinden.

Zalmmousse

Lekker makkelijk recept voor Makkelijke zalm mousse, simpel snel hapje of voorgerecht voor de feestdagen. Eenvoudig om te maken, klaar in 30min en op voorhand te maken. Ideaal voor je kerstmenu en je kerstdiner te starten. Een frisse lichte luchtige mousse met gerookte zalm. Kan in een glaasje of als zalm buideltje.

Een super feestelijk amuse hapje met gerookte zalm, mascarpone en kruiden. Eenvoudig op voorhand te maken, klaar in amper 20min en weinig werk. Wederom perfect om te serveren tijdens je kerstdiner. Serveer met wat geroosterd brood om te dippen.

Het receptje kan je hier vinden.

Hapje met witloof en garnalen

Lekker makkelijk hapje met witloof en garnalen, simpel snel hapje in een glaasje voor je kerstmenu. Eenvoudig hapje, weinig werk, klaar in amper 20min en op voorhand te maken. Fijngesneden witloof met appel, grijze garnalen en een lichte curry mayonaise. Perfect voor je kerstdiner tijdens de feestdagen.

Dit aperitiefhapje vraagt slechts 15min tijd en je hebt er ook niet veel ingrediënten voor nodig. Ideaal voor de feestdagen! Een frisse witloof-appel salade met daarop de lekkerste grijze garnalen en een snelle curry sausje.

Receptje kan je hier vinden

Hapje met pens en appel

Lekker makkelijk recept voor Hapje met pens en appel, simpel en snel amuse hapje voor je kerstmenu. Een glaasje gevuld met gebakken bloedworst, appel en krokante peperkoek. Eenvoudig, klaar in 15min en op voorhand te maken dus ideaal voor de feestdagen en je kerstdiner.

Een hapje dat uitblinkt in z’n eenvoud. Heel simpel en snel om te maken, klaar in amper 15min, niet te veel ingrediënten en toch super lekker. Een hapje dat bestaat uit 3 typisch Belgische ingrediënten namelijk Jonagold appel, bloedworst en peperkoek.

Receptje kan je hier vinden

Carpaccio in een glaasje

Lekker makkelijk recept voor Carpaccio in een glaasje, snel simpel amuse hapje in een glaasje. De perfecte start van je kerstmenu en kerstdiner. Glaasjes gevuld met rucola, carpaccio, pijnboompitten en mosterdsausje. Klaar in amper 10min en eenvoudig op voorhand te maken. Ideaal voor de feestdagen.

Nog zo’n heerlijke klassieker verwerkt in een gezellig glaasje. Dit hapje is klaar in amper 10min dus ook weer perfect voor tijdens de feestdagen. Ik combineer de carpaccio niet met een klassieke truffelmayonaise, wel met een fris mosterdsausje.

Het receptje kan je hier vinden.

Glaasje met zalm & avocado

Lekker makkelijk recept voor Glaasje met zalm en avocado, simpel en snel amuse hapje voor je kerstmenu. Een feestelijke start van je kerstdiner en van de feestdagen. Met laagjes zure room, guacamole en gerookte zalm. Klaar in nog geen 30min en op voorhand te maken.

Een op en top feestelijk hapje in een glaasje. Eentje dat bestaat uit 3 lekkere laagjes. Helemaal onderaan een frisse crème van zure room, kruiden en yoghurt. Daarop komt een lekkere avocado crème afgewerkt met gerookte zalm. Super simpel en klaar in amper 15min. Perfect om kerstdiner mee te starten.

Het receptje kan je hier vinden.

Vergeet me niet te volgen op Instagram en Facebook! Daar krijg je dagelijks inspiratie van me.

En heb je dit receptje gemaakt? Dan zou ik het super leuk vinden als je hier helemaal onderaan een leuke comment en/of sterretjes geeft.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Wij gebruiken Google Analytics

Om de website beter op de bezoekers af te stemmen en gebruiksvriendelijker te maken maakt Eliens Cuisine gebruik van Google Analytics, een webanalyseservice die wordt aangeboden door Google Inc. (“Google”). Google Analytics maakt gebruik van cookies om de website te helpen analyseren hoe gebruikers de site gebruiken. De door de cookie gegenereerde informatie over het gebruik van de website (met inbegrip van het IP-adres) wordt overgebracht naar en door Google opgeslagen op servers in de Verenigde Staten. Google is aangesloten bij ‘Safe Harbour-principles’. Je kunt Google Analytics tracking toestaan, of niet. Als je het niet toestaat, kan je verder Eliens Cuisine gebruiken, zonder dat er data wordt opgestuurd naar Google Analytics.