Ingrediënten
Method
- TIP! Begin alvast met het maken van het Big Mac sausje. Des te langer dit kan staan des te meer smaak. De link kan je vinden bij de notities + eventueel 2 alternatieven met minder ingrediënten. Dit kan je dus makkelijk al enkele uren van tevoren maken.
- Kook de eitjes voor zo'n 6min, ik hou ervan dat het eiwit mooi stevig is en het eigeel nog wat smeuig. Je kan ze ook gewoon hard koken. Na het koken, leg je de eitjes meteen in een kom met koud water.Was de kropslaHak de radijsjes en rode ui fijn. TIP! Je kan dit allemaal al makkelijk van tevoren doen.
- Voor de chicken fingers, begin je met de kipfilets in lange dunne repen te snijden. Neem dan 3 kommen. In de eerste kom doe je de bloem, in de tweede kluts je de eitjes los. In de derde kom meng je de panko met peper en zout en optioneel gerookt paprikapoeder en oregano.Verhit ondertussen een royale scheut olijfolie in een pan. Haal de reepjes kip eerst door de bloem, vervolgens door het ei mengsel en als laatste door het panko mengsel. Leg meteen in de warme pan. Bak de chicken fingers mooi goudbruin langs alle kanten, zo'n 2 a 3min per kant. Je zal in porties moeten bakken aangezien niet alles in de pan zal passen of je moet met 2 pannen werken.
- Wanneer de chicken fingers mooi goudbruin gebakken zijn, serveer dan direct met de sla, radijsjes, rode ui, de eitjes en het sausje.Smakelijk
Notities
(*) Omdat ik zo'n fan van was van het sausje dat ik maakte bij de Big Mac Taco's heb ik deze opnieuw gemaakt en deze geserveerd bij deze salade. Vind je dit nu te veel ingrediënten dan kan je ook gewoon zo'n 150gr yoghurt mengen met 2el mayonaise en 2el ketchup (= lichtere cocktailsaus). Of je kan de ketchup ook vervangen door 1el mosterd + 1tl honing, ook lekker met de kip.
