Ingrediënten
Equipment
Method
- Doe de mascarpone, eitjes en vanille extract in een mengkom. Mix dit tot een gladde crème. Doe er vervolgens het amandelmeel, poedersuiker en snuifje kaneel bij. Meng nog even goed. Zet dit even apart.
- Bekleed je taartvorm met het taartdeeg. Duw goed aan langs de kantjes en verwijder het overtollige deeg. Giet er dan het deeg in en spreid goed uit zodat de gehele bodem mooi bedekt is.
- Verwarm alvast de oven voor op 180 graden.
- Schil de appelen, verwijder het klokhuis. Snij in dunne plakjes.Schik of leg de plakjes appel bovenop de taart.
- Bak de taart mooi goudbruin en gaar in de oven voor zo'n 40min. Eenmaal mooi gebakken, haal uit de oven en laat afkoelen.Smakelijk
Notities
(*) ik heb hier gewoon kant-en-klaar taartdeeg van de supermarkt gebruikt. Je zou ook zelf zanddeeg of kruimeldeeg kunnen maken (zie recept)
