Ingrediënten
Equipment
Method
- Verwarm de oven voor op 170 graden.Beleg de bodem en zijkanten van de cakevorm of springvorm met bakpapier.
- Meng alvast eerste de droge ingrediënten namelijk amandelmeel, puddingpoeder en bakpoeder.Je kan ook de kiwibessen alvast halveren.
- Doe de natte ingrediënten in een mengkom (van je keukenmachine als je deze hebt) namelijk eieren, agavesiroop, zeste, yoghurt, vanille extract en gesmolten kokosolie. Mix dit los tot een glad papje voor zo'n 1min. Doe er de droge ingrediënten bij en mix op lage snelheid tot alles is gemengd. Meng vooral niet te lang.
- Schep de helft van het deeg op de bodem van de vorm, spreid goed uit zodat de hele bodem bedekt is. Strooi hierover de helft van de gehalveerde kiwibessen. Schep er de andere helft van het deeg over. Spreid goed uit en werk af met de resterende kiwibessen en amandelschaafsel. Bak de cake mooi goudbruin voor zo'n 40 a 45min in de oven. Check met een satéprikker of de cake gaar is binnenin. Haal uit de oven en laat volledig afkoelen.Bewaar dan luchtdichtSmakelijk
